Loading…

جزیره سرویس های شبکه مایکروسافت

ارسال کننده: محمد04
کارشناسی ارشد در رشته IT . دارای مدرک MCSE Microsoft . مدرک QAL انگلستان . دوره VCAP 6.5 . +Security . راه اندازی بیش از 30 Data Center در شرکت های خصوصی و نیمه دولتی . برنامه نویس . تحت وب سازی نرم افزارهای ویندوزی . شاغل در قسمت آی تی در شرکت نرم افزار حسابداری هلو
ارسال پیام خصوصی
امتیازات این مطلب
نکته: باگ در IPsec ویندوز
با سلام خدمت دوستان توسینسویی :) از روی بی خوابی داشتم روی سرورهای شرکتمون کار می کردم که تصمیم گرفتم یک IPsec Firewalling برای بلاک کردن ترافیک RDP روی یکی از سیستما راه اندازی کنم در قسمت protocol action . مایکروسافت پروتکل RDP رو حاضر و آماده گذاشته و در کمال تعجب دیدم که کار نمیکنه و با فعال کردنش باز هم میشه به اون سیستم ریموت زد و وقتی دقت که کردم دیدم به اشتباه پورت رو 27 زده و برای تست که خودم اشتباهی در راه اندازی نکرده باشم پروتکل TCP رو با پورت 3389 انتخاب کردم و دیدم که به درستی عمل کرد و اون RDP داخل کادر نقش فندق رو داره :)

Image


مسئولین رسیدگی کنن :)
دیدگاه ها
  • ارسال توسط:
  • زمان ارسال: 28 روز قبل
امان از مایکروسافت ، شما میگید باگ !! فقط مورد زیر رو داشته باشید که چند سال پیش دو هفته تو Technet بحث شد آخرش خودم به مایکروسافت این باگ رو رسما گزارش کردم !! تفاوت شماره Option یک Option در نسخه های مختلف ویندوز سرور !! فاجعه ای بود برای سازمان دو هفته درگیرش بودیم !! :
  • ارسال توسط:
  • زمان ارسال: 28 روز قبل
یه باگ دیگم الان کشف کردم اتفاقا میذارم تو سایت :)
برای ارسال نظر وارد شوید.

Countdown